Товаров: 0
Сумма: 0,00 Грн.
Редагувати Придбати
Категории

Про нас

       Компанія Tago - широко відоме чернівецьке підприємство у сфері продажів меблевої фурнітури і комплектуючих для ремонту меблів. Це вже протягом багатьох років є нашою базовою діяльністю, тому ми стали фахівцями у даній сфері. Нашими клієнтами, що закуповують у нас меблеву фурнітуру оптом, є великі і середні магазини товарів для будівництва та ремонту з усієї України, оптові покупці, вітчизняні підприємства меблевої галузі, а також фізичні особи-виробники меблів. До всіх покупцям ми знаходимо індивідуальний підхід, задовольняючи всі можливі запити в категоріях аксесуарів для кухні та ванни, фурнітури для шаф, а також, комплектуючих для ремонту меблів.
         Ми співпрацюємо з виробниками меблевої фурнітури безпосередньо, суворо відстежуючи стандарти якості та конкурентоспроможність товарів на ринку. У нас - тільки найкраще для меблевої промисловості!
         Наш Інтернет-магазин tago.com.ua пропонує виключно якісну меблеву фурнітуру і аксесуари, дизайн яких зможе перетворити практично будь-який виріб, гармонійно «вписавши» його в загальну концепцію приміщення. Крім цього, в асортименті присутні різні матеріали, комплектуючі, аксесуари та декоративні елементи, необхідні для виготовлення та ремонту меблів.
         Всі товари, представлені в «Каталозі», підійдуть для будь-яких видів меблів: корпусних шаф, диванів, крісел, комодів, столів і т.д. Ми підібрали широкий асортимент меблевої фурнітури для усіх можливих сучасних рішень в проектуванні і дизайні меблів. Всі товари завжди є в наявності. Будь які сміливі фантазії дизайнера можливо втілити в реальність з меблевою фурнітурою з Інтернет-магазину tago.com.ua.
         Ми працюємо з виробниками без посередників, тому ціни в нашому Інтернет-магазині здивують Вас своїм низьким рівнем. Крім того, ми стежимо за тим, щоб якість нашої продукції було завжди високим. Меблева фурнітура та матеріали для ремонту або виробництва меблів, які пропонує наш Інтернет-магазин, відповідають всім необхідним задекларованим вимогам якості, екологічності та безпеки.
         Якість меблевих виробів залежить не стільки від матеріалу виробництва, а скільки від з'єднувальних елементів, тобто, від фурнітури. При експлуатації меблів, особливо шаф-купе і шафок, саме на фурнітуру припадає основне навантаження. Тому якість меблевої фурнітури зумовлює тривалість експлуатації меблів і її характеристики. Купуючи матеріали, комплектуючі та меблеву фурнітуру оптом в нашому Інтернет-магазині tago.com.ua, Ви зможете створити насправді якісні меблі.
         На нашому сайті в рубриці «Каталог» Ви з легкістю знайдете необхідну меблеву фурнітуру оптом, яка ідеально підійде саме Вам. Широке розмаїття меблевої фурнітури в нашому магазині дозволить підібрати ту, яка буде найбільш природно поєднуватися з обраним Вами дизайном і стильовим спрямуванням і дозволить створити якісну унікальні меблі. Логічний розподіл асортименту за категоріями зробить пошук нужноймебельной фурнітури швидким і зручним.
         Будь яка фурнітура, необхідна виробникам меблів для закривання і відкривання шафок і ящиків, надійного і міцного прикріплення або ж прикраси та декору - у нас на сайті за вигідними оптовими цінами! Будемо раді співпраці з оптовими покупцями!