Товаров: 0
Сумма: 0,00 Грн.
Редагувати Придбати
Категории

Ранок Василя не склався. У спальню залетіла розсерджена дружина і вирвала Васю з солодких обіймів ранкового сну.
- Скільки це може тривати? Скільки? Як не одне, так інше! Загалом, часу тобі до вечора! Інакше ... - що буде інакше, дорога дружина не сказала, але гнівно грюкнувши дверима, пішла на роботу. Та й ясності її гнівний монолог не вніс. Вирішивши все це гарненько обміркувати на дозвіллі, Василь піднявся і пішов варити каву.
І тут-то стала ясна причина обурень дружини. Кухня виглядала так, ніби по ній пройшлося татаро-монгольське іго. Дверцята звисають і тримаються на одній петлі, ручки через одну відламані, ящички перекособочени і на завершення полку вирвана з коренем і сиротливо поглядає дюбелями.
- Мда ... - задумливо протягнув Василь, прикидаючи як можна відновити шкоди в найкоротші терміни.
Нічого путнього в голову не приходило, тому взявши жадану чашку кави і сигарети, він відправився на сходову площадку. Не встигнувши зробити і пари ковтків, як з тією ж метою на майданчику з'явився його сусід і друг Анатолій.
- О! Василь! А ти чого такий похмурий?
- Так .. Кухню мені відремонтувати треба, а як до цього приступити, не знаю.
- А що тут знати? Береш і ремонтуєш, можна подумати велика наука.
- Та розумієш, часу шкода. Зараз поки на ринок, поки купиш все, поки розбереш. А до вечора все треба зробити, а не те мені дружина голову відкрутить.
- Від ти смішний, Василь! - Зареготав сусід - на ринок він зібрався. А інтернет тобі на що?
- А що мені з того інтернету? - Дивувався Василь - він мені що кухню відремонтує?
- Кухню він тобі, звичайно, не відремонтує, але час заощадити допоможе точно. Загалом, є один корисний сайт компанії Tago, на ньому продається меблева фурнітура та комплектуючі для ремонту меблів. Займаються вони цією справою давно і хлопці перевірені вже. На сайті все зручно розташоване, всі описи є, фотографії теж, навіть наблизити можеш, та й ціни приємніше, ніж на ринку. Оформиш замовлення, домовишся з менеджером, вони тобі по Чернівцям кур'єром за пару годин все доставлять. А ти собі за цей час поки все розбереш і підготуєш.
- А це думка! Спасибі, Анатолій, піду, не буду час втрачати.
Прийшовши додому, Василь насамперед включив комп'ютер і зайшов на сайт.
- І правда не обдурив сусід, все у них тут є. Так, ну що, почнемо все по порядку. Ручки меблеві. Мені на шухлядки потрібні і ще на шафи. Які ж вибрати? Аж очі розбігаються. О! Для ящиків підійдуть ручки кнопки, а для шаф вже візьму модерн. І напрямні ще треба і петлі. І полку ж вивернуті! Так, де тут були кріплення? І саморізи треба б прикупити. Дуже зручно! Всього якихось п'ятнадцять хвилин пройшло, а я вже все купив! І це не виходячи з дому.
Зателефонувавши менеджером і підтвердивши замовлення, Василь взявся за усунення неполадок. І чим більше він в це заглиблювався, тим більше хороших ідей приходило в його голову.
- А тут можна таку трубу поставити і до неї різні кріплення для келихів. І сушилку для посуду замінити. А тут підсвічування зробити. Ось дружина то зрадіє!
До моменту прибуття кур'єра у Василя був уже сформоване і оформлене нове замовлення. Справа йде на лад, і до вечора кухня була не тільки відремонтована, але і істотно змінилася. З'явилися нові функціональні пристосування, все дверки і скриньки були на місці і виблискували свежепрікрученнимі ручками. А робочий стіл тепер був забезпечений зручною підсвічуванням.
- Як ти все встиг? - Чи не могла натішитися дружина - це ж стільки роботи! На одному базарі півдня втратиш.
- А мені Анатолій підказав сайт з меблевою фурнітурою, я там все і купив. Вийшло і швидко і суттєво дешевше, ніж на ринку. Ось що значить ХХІвек - сила інтернету!
- Може, ти тоді ще й стілець комп'ютерний відремонтуєш? Там ролик відпав і ..
- Все, все відремонтую! Тепер я знаю, де купити меблеву фурнітуру і комплектуючі для ремонту меблів швидко, надійно і недорого!