Товаров: 0
Сумма: 0,00 Грн.
Редагувати Придбати
Категории
Кількість записів :106 Кількість сторінок : 8 Сторінка :1
Кількість записів :106 Кількість сторінок : 8 Сторінка :1

Один з основних видів фурнітури для меблів – це, звичайно, напрямні. Якісне функціонування комодів, скриньок та шаф без них практично неможливо. Саме направляючі роблять використання меблів у побуті її прямим призначенням – для зберігання речей – безпечним і зручним. Є два основних види направляючих для шаф і шухляд – роликові й кулькові, кожен з яких представлений у нашому інтернет-магазині має свої позитивні характеристики.

Роликові напрямні користуються великою популярністю у покупців за рахунок своєї невеликої доступної ціни і простий, але надійної експлуатації. Основною перевагою роликових направляючих для висувних скриньок є легке і плавне пересування, вони не вимагають додаткової змазки, легко кріпляться кількома шурупами і практично безшумні. Якщо Ви шукаєте де купити недорогі, але надійні в експлуатації і прості в монтажі роликові напрямні для висувних ящиків і систем – оформіть замовлення в нашому інтернет-магазині http://tago.com.ua. У нашому каталозі представлені роликові напрямні та комплектуючі до них таких відомих фірм як Gamet, GTV і Linken.

Основним же плюсів кулькових направляючих є здатність витримувати великі навантаження. Їх застосовують в тих елементах меблевих систем і гарнітурів, де ця навантажувальна здатність найбільш важлива, – наприклад, у кухонних і офісних меблів. Кулькові направляючі, також дають можливість максимально ефективно використовувати місткість висувних ящиків, забезпечуючи повний доступ до вмісту завдяки більшому, висування, можливості легко відкривати ящики навіть при максимальній наповненості, при цьому залишаються безшумними і безпечними.

До асортименту нашого магазину є великий вибір метабоксов різних конфігурацій, що дозволяють підібрати комплектуючі для ремонту і створення меблів під Ваші вимоги.