Товаров: 0
Сумма: 0,00 Грн.
Редагувати Придбати
Категории

Співробітництво

Доброго дня!
 
        Ви потрапили на цю сторінку, тому що шукаєте меблеву фурнітуру оптом за низькими привабливими цінами. Інтернет-магазин tago.com.ua спеціалізується, як видно з назви, на оптовому продажі меблевої фурнітури, аксесуарів, матеріалів та інших товарів для виготовлення меблів.
 
         Асортимент нашого Інтернет-магазину буде цікавий як оптовим покупцям, власникам магазинів з продажу товарів для будівництва та ремонту, так і виробникам меблів і представникам підприємств меблевої промисловості.
 
         Інтернет-магазин tago.com.ua пропонує партнерство оптовим покупцям! Всі наші переваги - для Вас. Співпраця з нами принесе користь і гарний прибуток Вашому бізнесу.
 
З нами вигідно співпрацювати, тому що:
 
- Ми закуповуємо меблеву фурнітуру оптом та інші товари оптом безпосередньо у відомих і перевірених виробників. Це означає, що і ціна набагато нижча, і якості можна довіряти, адже виробники дорожать своєю репутацією.
- Наше підприємство tago.com.ua існує вже більше 10 років і за цей час зарекомендувало себе як надійний і чесний партнер. Адже не дарма наші постійні покупці довіряють нам і співпрацюють з нами вже багато років.
- Ми формуємо асортимент так, щоб він був найбільш повним, і Ви знайшли всі види необхідних Вам для виготовлення меблів матеріалів, комплектуючих та меблевої фурнітури. У нас є товари для будь-якого виду меблів, будь-якого стилю і на будь-який смак.
- Всі товари, представлені в рубриці «Каталог» в нашому Інтернет-магазині, завжди є в наявності. Оскільки наші клієнти закуповують меблеву фурнітуру великими партіями, ми стежимо за запасами і регулярно дозамовляти у виробників популярні товари.

         Ми створили Інтернет-магазин tago.com.ua, щоб наші покупці могли швидко і без проблем знайти і замовити потрібний їм товар. Тут немає черги або графіка роботи. Замовляйте меблеву фурнітуру оптом коли Вам зручно і в будь-якій зручній Вам кількості!
Замовлення через сайт особливо комфортне для наших постійних покупців і партнерів. Вони вже ознайомлені з усім асортиментом в Інтернет-магазині tago.com.ua і не витрачають час на відвідування торгової точки і вибір товару, а відразу замовляють. Тому що замовлення займає всього кілька хвилин часу. Оцініть ефективну роботу сайту і Ви!
 
         Ми гарантуємо швидку доставку. Наші менеджери протягом одного або двох (залежно від завантаженості) робочих днів дня опрацюють замовлення, і відразу ж відправлять Вам товар. Доставку товару можна здійснити будь-якою зручною Вам службою доставки.
         Якщо Вам потрібна якісна меблева фурнітура оптом, або будь-які інші товари для виробництва меблів, звертайтеся до нас, - у нас є все!
 
         При необхідності подивитися товар Інтернет-магазину tago.com.ua особисто, Ви можете відвідати одну з наших торгових точок на ринку «Калинівський» чи на ринку «Добробут». Щоб отримати додаткову інформацію, телефонуйте менеджерам Інтернет-магазину за телефонами, вказаними в рубриці «Контакти».
 
Чекаємо Ваших дзвінків і замовлень!