Товаров: 0
Сумма: 0,00 Грн.
Редагувати Придбати
Категории
Кількість записів :28 Кількість сторінок : 2 Сторінка :1
12 »
Ціна
222,60 Грн.
Артикул: 3078
Кількість записів :28 Кількість сторінок : 2 Сторінка :1
12 »

По місткості з шаф-купе може посперечатися тільки повноцінна гардеробна кімната. Але, оскільки, питання раціонального використання простору в сучасних квартирах стоїть гостро, замовити шафу-купе за особистим параметрами – оптимальний вибір для багатьох. Важливе пам'ятати, перш ніж приступити до вибору та оздоблення фасаду, варто продумати функціональне наповнення і придбати міцну фурнітуру для шафи-купе.

І якщо з розміщенням полиць, висувних ящиків, вішалок ми Вам не допоможемо запропонувати якісну фурнітуру для шафи-купе в Україні якраз в наших силах. Зробити Вашу меблі ще більш зручною і практичною можна придбати всі необхідні комплектуючі для шафи в нашому інтернет-магазині http://tago.com.ua!

В нашому асортименті є всі можливі комплектуючі та фурнітура для шаф-купе, гардеробних і пеналів, а саме:
- мікроліфти різних розмірів
- пантографи
- власники штанги
- висувні штанги для одягу
- полиці для взуття
- пилозбірники
- замки
- і металеві корзини для зберігання

Ми прекрасно усвідомлюємо, на власному досвіді, які навантаження повинна витримувати фурнітура шафи-купе, бо запевняємо, що всі наші комплектуючі, кріплення та аксесуари – кращої якості. Пам'ятайте, грамотно підбираючи фурнітуру для свого шафи, Ви застрахуєте себе від дрібних, але тим не менш неприємних, поломок, але і підвищите ергономічність самого шафи, зробите його використання не тільки зручним, але і легким. Зверніть увагу, також, що ми пропонуємо широкий вибір ручок для шаф, різні розсувні системи і направляючі – все необхідне, а головне – за вигідною ціною і з доставкою в будь-яке місто України.

Тепер не потрібно бігати по магазинах у пошуку комплектуючих для шафи і переплачувати у посередників – на сайті http://tago.com.ua всю необхідну фурнітуру і кріплення для шафи-купе можна придбати онлайн, не виходячи з дому. На сайті зручне оформлення замовлення, а наші менеджери з радістю проконсультують Вас з будь-якого питання за телефоном.

Обирайте комфорт – вибирайте Tago!